نتایج دابلیو دابلیو ای اسمك داون 25 مارس 2011:
شوء این هفته اسمك داون نیز با اتفاقاتی همراه بود. شوء این هفته طبق روال همیشگی بامداد چهارشنبه برگزار و ضبط شد و جمعه شب از شبكه كابلی SYFY به روی ایر رفت. در این هفته شاهد معرفی قهرمان جدید كمربند بین قاره ای جهان بودیم و صحبت های آندرتیكر نیز تماشایی بود. با ما با مشروح نتایج و اتفاقات این هفته اسمك داون در ادامه مطلب همراه شوید:

جهت دریافت تصاویر و عکس های مسابقات دبلیو دبلیو ای اسمکدان 25 مارس 2011 بصورت کامل می توانید از آدرس وب ها و سایت هایی که در قسمت منابع قرار دارند استفاده نمایید


منبع

پروموی ادج و تدی لانگ:
پس از پخش صحنه هایی از درگیری هفته گذشته ادج و كریسچن با آلبرتو دلریو و برودس كلای ، دوربین به بك استیج رفت و ادج در كنار تدی لانگ دیده شد كه در حال صحبت كردن هستند. ادج از دست دلریو عصبانی است و از لانگ می خواهد یك بازی No DQ برای امشب تعیین كند كه انتقام هفته گذشته خود را از دلریو بگیرد اما لانگ قبول نكرد و گفت: مسابقه امشب تعیین شده است و نمی توانم تغییری در آن بدهم. در پایان لانگ گفت: اگر تو و دلریو تا قبل از رسلمنیا، همدیگر را كوچكترین لمسی بكنید، هر دوی شما را از این بازی كنار می گذارم.

مسابقه اول: ری میستریو در مقابل سی ام پانك
این بازی، ریمچ بازی این دو در رسلمنیا سال گذشته بود. بازی آغاز شد و پانك در كرنر روی میستریو كار كرد. بازی با سرعت پیش رفت و یك شولدر و اسم از پانك زده شد. پس از بازگشت از تبلیغات، یك كراس بادی و سپس دراپ كیك از میستریو زده شد. در بیرون رینگ، میستریو برای زدن مونسالت رفت كه كودی رودز از پشت به او حمله كرد و بازی DQ شد.
برنده مسابقه: ری میستریو

رودز، میستریو را به شدت به میله كنار رینگ كوبید و سپس دو ضربه با ماسك مخصوصی كه روی صورتش بود له سر میستریو وارد كرد و در پایان یك ضربه با پاهای خود كه ابزاری دفاعی به آن بسته بود، به سر میستریو زد و رینگ را ترك كرد. پس از آن، میستریو كه ماسكش تا نیمه درآمده بود و حالت بیهوشی داشت، توسط مسئولین به بیرون انتقال داده شد.

در بك استیج ادج و كریسچن حضور دارند و كریسچن به او گفت: دوست دارد كه در بازی امشب با دلریو، او همراهش باشد كه ادج قبول كرد. در ادامه كریسچن گفت: تمركزت برای بازی با مك اینتایر بزار و به دلریو تا رسلمنیا فكر نكن چون او جوابش را در همان مسابقه خواهد گرفت!

مسابقه دوم: ادج در مقابل درو مك اینتایر
بازی با ضربات ادج آغاز شد و او چند پانچ به مك اینتایر زد. در ادامه مك اینتایر كنترل بازی را در دست گرفت و بیشتر روی دست ها و بازوی ادج كار كرد تا این كه ادج به بازی برگشت و یك كلوسلاین و DDT را به او زد. حالا مك اینتایر برای زدن شاك دی دی تی رفت كه ادج بدل كرد و سابمیشن را روی او اجرا كرد و مك اینتایر نیز تپ اوت داد. پس از پایان بازی نیز ادج یك اسپیر به مك اینتایر زد.
برنده مسابقه: ادج

مسابقه سوم: كلی كلی و روزا مندز در مقابل لیكول
در این بازی تیم لیكول، شكل موها و لباس های خود را شبیه به اسنوكی كرده بودند و حتی لیلا، لباس اسنوكی را پوشیده بود! بازی به صورت كوتاهی برگزار شد. در ابتدای بازی لیكول در حال مسخره بازی بودند كه مندز و كلی به هر دو حمله كردند كه كلی و میشل در بیرون رینگ درگیر شدند و در داخل رینگ نیز لیلا توانست یك نك بریكر را با كمك میشل به مندز بزند و برنده بازی شود. پس از پایان بازی، لیكول صحبت هایی را كردند و اسنوكی و تریش را مسخره كردند و گفتند: حریفان آن ها در رسلمنیا خیلی ساده هستند و قابل رقابت با ما نیستند!
برنده مسابقه: لیكول

مسابقه چهارم: وید برت در مقابل كوفی كینگستون
این بازی بر سر كمربند قهرمانی بین قاره ای جهان كوفی برگزار شد و گروه دكور نیز در كنار رینگ حضور داشت. بازی با دراپ كیك های كوفی آغاز شد اما برت به بازی برگشت و چند پانچ به كوفی زد. در ادامه كوفی یك بیگ بوت و باس من اسلم از برت خورد. مجددا كوفی توانست كنترل بازی را در اختیار بگیرد و آماده زدن فینیشر خود به برت شد كه گابریل حواس داور را پرت كرد تا اسلاتر به كوفی حمله كند كه یك ترابل این پارادیس نصیب اسلاتر شد اما در برگشت این برت بود كه توانست واستلند را به كوفی بزند و برنده بازی و قهرمان جدید كمربند اینتركانتیننتال شود. پس از پایان بازی نیز گابریل یك 450 اسپلش روی كوفی اجرا كرد.
برنده مسابقه و قهرمان جدید: وید برت

پروموی آندرتیكر:
در ادامه موزیك آندرتیكر زده شد و او در استیج استادیوم حضور پیدا كرد و صحبت های كوتاهی را انجام داد. تیكر گفت: صحبت های تریپل اچ را در راء گذشته دیدم ولی باید بگم كه كسی نمی تواند به استریك پایان دهد و تریپل اچ نمی داند كه دارد چه كاری انجام می دهد! او راه پیروزی برابر من را نمی داند و همین باعث خواهد شد كه قربانی من در این رسلمنیا شود. در ادامه آندرتیكر گفت: من و او در راء این هفته فیس تو فیس با هم حرف خواهیم زد و تریپل اچ آخرین صحبت های خود را انجام داد! در پایان تیكر گفت: تنها یك چیز مشخص است و آن هم این است كه تریپل اچ، نوزدهمین نفری خواهد بود كه در رسلمنیا در قبرستان من آرام خواهد گرفت!

مسابقه پنجم: جك سواگر در مقابل آرتروث
بازی آغاز شد و در كرنر سواگر روی تروث كار كرد اما یك شولدر و سوپلكس از سواگر خورد. در ادامه آرتروث یك اسپلش قوی هم از سواگر خورد. حالا یك كلوسلاین از آرتروث زده شد. در پایان آرتروث برای زدن DDT رفت كه سواگر اجازه نداد و انگل لاك را روی او اجرا كرد و آرتروث تپ اوت كرد. در پایان مایكل كول نیز انگل لاك را روی آرتروث اجرا كرد و علیه او حرف زد و در پایان همراه با سواگر شروع به دویدن در دور رینگ كردند.
برنده مسابقه: جك سواگر

مسابقه ششم: آلبرتو دلریو در مقابل كریسچن
در مین اونت این هفته اسمك داون، شاهد یك مسابقه جذاب بودیم. در كنار رینگ، ادج و كلای نیز حضور داشتند. بازی آغاز شد و یك هیدلاك و سپس كراس بادی زیبا از كریسچن زده شد. در ادامه دلریو چند پانچ زد و به آرم رسلمنیا اشاره كرد و یك اسلم قوی به كریسچن زد. حالا رودریگز پای كریسچن را گرفت كه ادج به سمت او رفت اما كلای از پشت به ادج حمله كرد. كراس آرم بریكر از دلریو اجرا شد اما كریسچن خود را آزاد كرد. حالا ادج بلند شد و اسپیر را به كلای در بیرون رینگ زد و سپس چند ضربه با صندلی به كلای زد كه همین باعث شد كه حواس دلریو به سمت او پرت شود و كریسچن نیز كیل سوییچ را به دلریو زد و برنده بازی شد.
برنده مسابقه: كریسچن

پس از پایان بازی، ادج با صندلی وارد رینگ شد و آماده حمله به دلریو شد كه كریسچن صندلی را از او گرفت و به او گفت: تو او را در رسلمنیا خواهی زد و كریسچن خودش یك ضربه محكم با صندلی به كمر دلریو وارد كرد و دلریو به بیرون رینگ پرت شد. در پایان ادج بالای سر دلریو، شروع به تهدید كردن در رسلمنیا كرد و همراه با كریسچن در حالی كه موزیك ادج زده میشد، در حال ترك استادیوم بودند كه شوء اسمك داون این هفته همین جا به پایان رسید.