• حضور استاران جدید در رینگ

خبرها حاکی از این است که سین کارا استار مکزیکی جدید کمپانی برای راء هفته بعد که در شهر شیکاگو برگزار خواهد شد تبلیغ شده است . ولی به نظر می رسد که او در دارک مچ ماندی نایت راء حضور یابد . همچنین تایلر بلک قهرمان سابق لیگ آر او اچ نیز در سیزن بعدی ان اکس تی به عنوان روکی حضور خواهد داشت .

  • احتمال بازگشت د راک در رینگ

شایعات مبنی بر این است که وینس مکمن و استفنی مکمن به استوری لاین نویس های خود گفته اند احتملا حضور د راک در رینگ زیاد است . آنها گفته اند که احتمال تغییر بازی جان سینا در برابر د میز به یک مسابقه سه نفره وجود دارد . ولی آنها میخواهند بازگشت راک به رینگ را بیشتر از اینها بزرگ نشان دهند . زیرا این نه مثل بازگشت برت هارت و نه بازگشت استار دیگری به رینگ است .

  • دبلیو دبلیو ای تاف ایناف

شوء دبلیو دبلیو ای تاف ایناف از روز 4 آوریل روز بعد از رسلمنیا شروع خواهد شد . در این شوء 12 ورزشکار حضور خواهند داشت و به مدت 9 هفته در یک خانه در شهر سیمی ولی ایالت کالیفرنیا به تمرین و مسابقه زیر نظر استیو آستین و تریش استراتس و بوکرتی و بیل دمت خواهند پرداخت . پس از پایان 9 هفته یک ورزشکار به عنوان استار جدید کمپانی معرفی خواهد شد .

  • اسمکدان هفته بعد

خبرها حاکی از این بود که به جای اسمکدان هفته بعد هایلایت هایی از رسلمنیا اکسس پخش خواهد شد . ولی مسئولان کمپانی تصمیم گرفته اند که شوء اسمکدان هفته بعد را در شهر شیکاگو ضبط و روز جمعه آن را پخش کنند .

  • احتمال بازنشست شدن استار کمپانی

در آخرین مصاحبه ای که در سایت یاهو گذاشته شده مارک هنری استار برند راء اعلام کرده که می خواهد در عرض 18 ماه آینده از دنیای کشتی کج خداحافظی کند . او اعلام کرده که می خواهد پس از بازنشست شدن به کودکان بیچاره آمریکایی کمک کند .

  • تولد جک سوئگر

جک سوئگر استار برند اسمکدان دیروز پا به سن 30 سالگی گذاشت . او در تاریخ 24 مارچ 1982 متولد شده است .