نتایج تی ان ای ایمپکت 17 مارس 2011:
شوء این هفته ایمپكت در محل همیشگی، فلوریدا برگزار شد. شوء این هفته بامداد سه شنبه انجام و ضبط شد و بامداد امروز از شبكه Spike Tv برای مردم ایالات متحده پخش شد. در تیپینگ این هفته شاهد تغییر طرح كمربند سنگین وزن TNA بودیم كه همه را غافل گیر كرد. مشروح نتایج این هفته را در ادامه مطلب مرور كوتاهی می كنیم:

منبع

پروموی ابتدای شوء:

در ابتدای شوء پرومویی از پی پی وی ویكتوری رود پخش شد و سپس موزیك قهرمان كمربند سنگین وزن، استینگ زده شد و او وارد رینگ شد. استینگ صحبت هایی را در مورد اتفاقات پی پی وی هفته قبل انجام داد و سورپرایزی را برای تماشاگران اعلام كرد. او گفت: دیگر وقت آن است كه طرح قبلی كمربند از دور خارج شود و طرح جدید را برای شما رونمایی و معرفی كنم. در ادامه هالك هوگان و اریك بیشاف وارد رینگ شدند و خطاب به استینگ گفتند: استینگ نمی تواند چیزی كه متعلق به ما هست را با نظر خودش تغییر دهد. درگیری های لفظی بالا گرفت تا این كه بالی ری و مستر اندرسون هم به رینگ آمدند و تقاضای تایتل شات برای كمربند سنگین وزن استینگ را كردند. در پایان هوگان و بیشاف اعلام كردند كه در مین اونت امشب، یك فتال فور وی برای نامبر وان شدن كمربند سنگین وزن برگزار خواهد شد تا حریف استینگ برای كمربند او مشخص شود.

مسابقه اول: مدیسون راین در مقابل آلیسا فلاش
این بازی بر سر كمربند قهرمانی ناك اوت برگزار شد و تارا نیز همراه راین كنار رینگ حضور داشت. بازی آغاز شد و فلاش چند ضربه محكم به راین زد اما راین یك كلوسلاین به او زد و به سرعت راین دراپ را روی او اجرا كرد و برنده بازی شد تا هم چنان قهرمان كمربند ناك اوت باقی بماند. این بازی خیلی كوتاه برگزار شد.
برنده مسابقه و همچنان قهرمان: مدیسون راین

پس از پایان بازی، میكی جیمز وارد رینگ شد و صحبت هایی را در خطاب به راین انجام داد. میكی گفت: در این چند هفته ای كه من نبودم، راین بیش از حد خوش به حالش شده است و زیادی قهرمان مانده است و من فكر می كنم كه دل او را می زند! جیمز ادامه داد و گفت: همه می دانند كه راین شایسته داشتن این كمربند نیست و همیشه با ناك اوت های درجه پایین و آماتور بازی كرده است. در ادامه راین پاسخ داد: لیاقت من به همه اثبات شده است و من حتی حاضرم كه یك بازی Steel Cage بر سر كمربند با تو انجام دهم! در ادامه صحبت ها به جایی رسید كه یك بازی در پی پی وی بعدی، لاك داون مشخص و به ثبت رسید.

مسابقه دوم: گانر در مقابل مورفی در مقابل راب تری
این مسابقه بر سر كمربند قهرمانی تلویژن برگزار شد. بازی آغاز شده و استارها با هم درگیر شدند. گانر و مورفی توانستند یك اسپلش را به تری بزنند. در كرنر هر دو روی تری كار می كنند اما حریف او نشدند. حالا یك كلوسلاین از تری روی گانر زده شد. حالا یك بیگ رایت از مورفی به تری زده شد و در پایان این گانر بود كه توانست در ادامه F5 را به مورفی بزند و پس از كاور او، قهرمان جدید كمربند تلویژن لقب بگیرد.
برنده مسابقه و قهرمان جدید: گانر

مسابقه سوم: هرناندز، ساریتا و روزیتا در مقابل مت مورگان، آنجلینا لاو و وینتر
یك بازی تگ تیم استریت فایت، عنوان مسابقه سوم این هفته بود. در این بازی وینتر از یك موزیك جدید برای ورود خود استفاده كرد. هرناندز و مورگان بازی را آغاز كردند و هرناندز در كرنر روی مورگان كار كرد و موفق شد یك كلوسلاین را روی او اجرا كند. در ادامه ناك اوت ها وارد رینگ شدند و با هم درگیر شدند كه مورگان لاو و هرناندز ساریتا را بیرون كشیدند و بازی بین روزیتا و وینتر دنبال شد تا این كه لاو در بیرون رینگ یك اسپیر را به ساریتا زد و در رینگ، وینتر موفق شد ساید اسلم بك بریكر را به روزیتا بزند و برنده بازی شود.
برنده مسابقه: مت مورگان، آنجلینا لاو و وینتر

پس از پایان بازی، مردی كه در بازی مورگان و هرناندز در پی پی وی ویكتوری رود دخالت كرده بود، وارد رینگ شد و قصد حمله به مورگان را داشت كه مورگان ضرباتی به او زد و او را از رینگ فراری داد.
در ادامه شوء، پرومویی توسط ساموآ جو و د پاپ در رینگ اجرا شد.

مسابقه چهارم: ایجی استایلز در مقابل بالی ری در مقابل راب ون دام در مقابل مستر اندرسون
یك بازی فور كارنر مچ برای نامبر وان كانتندر كمربند سنگین وزن، عنوان مسابقه مین اونت این هفته ایمپكت بود. بازی آغاز شده و استارها در رینگ با هم درگیر شدند. اندرسون با ون دام درگیر شده كه یك كلوسلاین از او خورد. حالا در كرنر یك شولدر بلاك از استایلز روی ری اجرا شد. حالا یك رایلینگ فاندر از RVD روی ری زده شد اما در كاور موفق نبود. بازی فوق العاده جذاب ادامه یافت و استایلز و ری در بیرون رینگ به شدت با هم درگیر بودند و چند فینیشر زیبا به هم زدند. در رینگ اندرسون هم چنان روی RVD كار می كرد و چند بار فرصت برنده شدن را از دست داد. حالا ری یك صندلی برداشت تا استایلز را با آن بزند كه ریك فلیر در این صحنه دخالت كرد و لو بلو را به بالی زد. اما ری دوباره بلند شد و فلیر را زد و در ادامه یك پاور بامب بسیار قدرتمند به استایلز در بیرون رینگ زد. داور اعلام می كند زنگ بازی را به صدا درآورند و گوینده استادیوم، بازی را بدون برنده اعلام كرد!
برنده مسابقه: بدون برنده

در رینگ هم چنان، RVD و اندرسون با هم درگیر هستند و به شدت همدیگر را می زنند. حالا برانكارد وارد استادیوم شد تا استایلز را به بیرون انتقال دهند. بالی ری هم چنان سعی داشت كه استایلز را بزند اما داوران مانع شدند و جلوی او را گرفتند. در همین حال شوء ایمپكت این هفته به پایان رسید.