• نتایج UFC 128
پی پی وی UFC 128 بامداد امروز به وقت ایران برگزار شد. از مهم ترین اتفاقات این مسابقه می توان به شكست فایتر ایرانی یو اف سی، كمال شالوروس در مقابل جیم میلر اشاره كرد كه او در راند سوم با قانون KO از میلر باخت. در ایونت اصلی این پی پی وی نیز كه بر سر كمربند سبك وزن برگزار شد، شوگان در راند سوم بازی را به جونز واگذار كرد و جونز قهرمان جدید كمربند سبك وزن UFC شد. در سایر مسابقات مهم این پی پی وی، برندان شاوب موفق شد در راند سوم برابر میركو فیلیپویچ به پیروزی برسد و نیت ماركوارد و یورجیا فابر به ترتیب موفق شدند با تصمیم داوران، دن میلر و ادی واینلند را شكست دهند.

  • تولد استار كمپانی TNA
استینگ، استار حال حاضر كمپانی TNA و قهرمان كنونی كمربند سنگین وزن این كمپانی، امروز تولد خود را جشن گرفت. د ایكان امروز وارد سن 52 سالگی شد. هم چنین روز پنجشنبه نیز تولد استار كمپانی WWE، آندرتیكر است. مارك كالوی نیز وارد سن 47 سالگی خواهد شد.

  • درگذشت منجر سابق WWE
سر الیور هامپردینك، منجر سابق لیگ های FCW و WWE امروز در سن 62 سالگی دار فانی را وداع گفت. گفته شده است كه دلیل مرگ وی این بوده است كه او به دلیل سرطان، زیر بار شیمی درمانی نرفته است! پس از این اتفاق، افرادی چون پاول بریر، هانكی تانكمن و جیم راس به خانواده او تسلیت گفته و پیامی را ارسال كردند.

  • احتمال تغییر مسابقه سنگین وزن در رسلمنیا
طبق شنیده ها و آخرین خبرها از منابع معتبر خبری، به احتمال زیاد مسابقه بر سر كمربند سنگین وزن جهان بین ادج و آلبرتو دلریو در رسلمنیا به صورت 3 نفره برگزار خواهد شد! با توجه به درگیری های اخیر كریسچن و دلریو، استوری نویسان WWE قصد دارند كه كریسچن را هم وارد این بازی كرده تا بازی 3 نفره برگزار شود.

  • لایو اونت راء
لایو اونت راء بامداد یكشنبه در نیووارك برگزار شد. در مهم ترین مسابقه دمیز موفق شد در یك استیل كیج مچ، رندی اورتن را شكست دهد. در مین اونت نیز تریپل اچ و جان سینا موفق شدند سی ام پانك و شیموس را پس از زدن فینیشرهای خود شكست دهند. در سایر بازی ها، د گریت كالی مقابل زاك رایدر پیروز شد. دنیل برایان و ایوان برن به ترتیب تایسون كید و دالف زیگلر را شكست دادند. جان موریسون، تد دیبیاسی را برد و تیم ایو تورس، كلی كلی و گیل كیم برابر تیم بلا توئینز و ماریس به پیروزی رسیدند.

  • لایو اونت اسمك داون
لایو اونت اسمك داون نیز بامداد دوشنبه در چارلستون برگزار شد. در مهم ترین مسابقه، كین و بیگشو توانستند با قانون DQ هیث اسلاتر و جاستین گابریل را پس از حمله گروه دكور به خود شكست دهند. در مین اونت نیز ادج و كریسچن برابر آلبرتو دلریو و برودس كلای پیروز شدند. در سایر بازی ها، جك سواگر با اجرای انگل لاك كریس مسترز را شكست داد و كوفی كینگستون موفق شد در مقابل كودی رودز و درو مك اینتایر پیروز شود. چاوو گوئررو و پرسی واتسون نیز به ترتیب برابر تایلر ركس و كورت هاوكینز به برتری رسیدند و لیلا هم موفق شد با دخالت میشل مك كول، بث فینیكس را شكست دهد.