نتایج دابلیو دابلیو ای راء 21 مارس 2011:
شوء این هفته راء در پیتسبور برگزار شد. در شوء این هفته اعلام شد كه د راك در هفته آینده در راء حاضر خواهد شد و در جمع گزارشگران خواهد بود. هم چنین در راء آینده شاهد فیس تو فیس شدن آندرتیكر و تریپل اچ خواهیم بود. بر خلاف هفته های گذشته، شوء این هفته اصلا كیفیت بالایی نداشت. با هم نتایج این هفته را در ادامه مطلب مرور كوتاهی می كنیم:
 جهت دریافت تصاویر و عکس های مسابقات دبلیو دبلیو ای ماندی نایت راو 21 مارس 2011 می توانید از آدرس سایت هایی که در منبع ذکر شده استفاده نمایید.

پروموی تریپل اچ:
در ابتدای شوء، موزیك تریپل اچ زده شد و او وارد رینگ شد. تریپل اچ درباره بازی با آندرتیكر در رسلمنیا صحبت كرد و گفت: 20 سال از كریر من می گذرد و در این دو هفته كریر خود با آندرتیكر را مشخص خواهم كرد. او گفت: تمام مردم درباره این بازی صحبت می كنند و نتیجه آن اصلا مشخص نیست و باید فقط تماشا كرد! این بازی از بازی قهرمانی مهم تر و جذاب تر خواهد بود. در ادامه HHH گفت: از آندرتیكر می خواهم كه هفته آینده به راء بیاید تا در مورد بازی با هم صحبت كنیم. با باختن تیكر در رسلمنیا، استریك نابود خواهد شد و آندرتیكر هم خواهد مرد! من به آندرتیكر خواهم گفت: 18-1 و رست این پیس! در ادامه موزیك تد دیبیاسی زده شد و او وارد رینگ شد. دیبیاسی گفت: من ستاره در حال رشد هستم ولی در رسلمنیا امسال نیستم و هیچ كس به من توجه نمی كند! ولی الان میخواهم در مقابل تو بایستم تا به من توجه شود. حالا درگیری بین تریپل اچ و دیبیاسی شروع شده است و HHH موفق عمل می كند و با صندلی و پله های كنار رینگ به دیبیاسی حمله كرد. حالا دیبیاسی را روی میز گزارشگران برد و لباس او را پاره كرد و حركت مخصوص DX (ساكیت) را زد و در پایان پدگری را روی او اجرا كرد و با استقبال تماشاگران، استادیوم را ترك كرد.

مسابقه اول: شیموس در مقابل ایوان برن
بازی آغاز شده و در كرنر، شیموس ضرباتی را مدام به برن می زند. حالا یك ویپ از شیموس اما برن به او كیك زد. حالا برن برای زدن ایر برن آماده می شود كه شیموس جاخالی داد و برن به شدت به رینگ برخورد كرد. حالا برن در حال بلند شدن است كه یك بایسیكل كیك را از شیموس خورد و بازی را واگذار كرد.
برنده مسابقه: شیموس

پس از پایان بازی، موزیك دنیل برایان زده شد و او وارد رینگ شد. برایان گفت: من خواستار ریمچ بازی با تو هستم و میخواهم كمربند را از تو در رسلمنیا پس بگیرم. شیموس كمی فكر كرد و كمربند را زمین گذاشت و ناگهان یك بایسیكل كیك به برایان زد و شروع به خندیدن كرد! در پایان او گفت: اگر كمربند را میخوای، پس بیا بگیرش! در پایان موزیك شیموس زده شد و او با كمربند رینگ را ترك كرد.

حالا مجری WWE با رندی اورتن كه از اتوبوس خود خارج شده است، مصاحبه ای را انجام داد و گفت: نظرش در مورد نكسوس تا رسلمنیا چیست ؟ اورتن پاسخ داد: من امروز نكسوس را از این اتوبوس تماشا كردم و پانت كیك های هفته های گذشته را دیدم. پانك فكر می كند زدن این ضربات كار سختی است اما به زودی خودش هم دچار همین ضربات خواهد شد!

مسابقه دوم: ایو تورس در مقابل ماریس
ماریس در ابتدی بازی در حال مسخره كردن ماریس است و سر تورس را به ترنباكل زد. دو دیوا در حال زدن هم هستند كه ناگهان صدای مایكل كول شنیده شد و در مورد پایان بازی حرف زد كه جری لاولر به همراه ایو تورس به او Shut Up گفتند! حالا ماریس برای زدن فرنچ كیس رفت كه تورس بدل كرد و خودش هملاك هیو را به او زد و برنده بازی شد.
برنده مسابقه: ایو تورس

پس از پایان بازی، ایو تورس به مایكل كول كه در جایگاه مخصوص خود مستقر شده بود قصد حمله داشت و حتی توانست یك مشت هم به صورت او بزند كه كول شروع به تحقیر او كرد و تورس توسط بادیگارد كول از ادامه كار منصرف شد و استادیوم را ترك كرد.

مسابقه سوم: سانتینو مارلا و ولادمیر كازلاو در مقابل جاستین گابریل و هیث اسلاتر
گروه دكور در كنار رینگ حضور دارند. بازی آغاز شد و مارلا و گابریل با هم درگیر شدند كه یك كلوسلاین از مارلا زده شد. حالا مارلا برای زدن كبرا آماده شد كه اسلاتر حواس او را پرت كرد و گابریل به او حمله كرد. اسلاتر و گابریل چند بار با هم تگ كردند تا این كه مارلا توانست از هدلاك اسلاتر آزاد شود و با كازلاو تگ كند. كازلاو به شدت به اسلاتر حمله كرد و چند هدبات به او زد. حالا برت در بازی دخالت كرد و اسلاتر از پشت یك DDT به كازلاو زد و با گابریل تگ كرد و گابریل هم گبریل 450 اسپلش را روی كازلاو زد و تیم خود را برنده بازی كرد.
برنده مسابقه: جاستین گابریل و هیث اسلاتر

پس از پایان بازی، گروه دكور به سانتینو و كازلاو حمله كردند كه ناگهان موزیك بیگشو و كین زده شد و این دو در میان استقبال شدید تماشاگران وارد استادیوم شدند. كین به گابریل حمله كرد و او با شدت به رینگ پست كوبید. حالا بیگشو با یك بیگ رایت هند از اسلاتر پذیرایی كرد! در رینگ كین با وید برت درگیر شده و یك بیگ بوت هم به او زد. حالا بیگشو در حال زدن ایزكیل جكسون است و او را وسط رینگ آورد. كین گلوی جكسون را گرفت و بیگشو هم همین كار را كرد و یك چوك اسلم سخت هم نصیب جكسون شد. در پایان كین و بیگشو با تشویق تماشاگران روبه رو شدند و رینگ را ترك كردند.

پروموی جان سینا:
جان سینا از خانه خودش با استادیوم از طریق ماهواره ارتباط برقرار كرده است. او صحبت های كوتاهی انجام داد و به سوالات لاولر و میتوز پاسخ داد. سینا گفت: در راء آینده حماسه صورت خواهد گرفت و من با راك فیس تو فیس خواهم شد. او ادامه داد و گفت: اگر مشكلی بین من و راك باشد آن را حل خواهیم كرد در غیر این صورت با هم بازی خواهیم كرد و جك خواهیم گفت! او در پایان گفت: تمركزم روی دمیز است و منتظر هستم كه ببینم او امشب چه كار خواهد كرد.

پروموی مایكل كول:
كول در رینگ در حال مسخره كردن لاولر است. حالا جك سواگر وارد شد و جلوی لاولر ایستاد تا به كول حمله نكند و كول هم در رینگ، سواگر را معرفی كرد. كول گفت: پسر لاولر، هفته پیش خیلی خوش حال بود و آلبوم عكس های خانوادگی لاولر را برایم فرستاد. در ادامه كول چند عكس از لاولر در استادیوم به نمایش گذاشت. كول گفت: پسر لاولر می گفت: از بابام خجالت می كشم چون او یك كوته نظر است و اخلاقی ترسو و زورگو دارد. در ادامه كول گفت: چیزی كه مشخص است این است كه لاولر بازنده بازی است. بالاخره اعصاب لاولر به هم ریخت و او از جایگاه خود بلند شد تا به كول حمله كند كه سواگر یك پانچ به او زد. اما لاولر در ادامه موفق شد چند پانچ به سواگر بزند و سر او را به میز گزارشگری بكوبد. حالا لاولر به سراغ كول رفت كه كول فرار كرد و لاولر به دنبال آو دوید كه ناگهان سواگر یك كلوسلاین به او زد و در ادامه انگل لاك را روی او اجرا كرد و كول هم انگل لاك را به لاولر زد و این بخش شوء با بوووو تماشاگران به پایان رسید.

مسابقه چهارم: دالف زیگلر در مقابل جان موریسون
تیم لیكول و ویكی گوئررو همراه زیگلر و تریش استراتوس همراه موریسون در كنار رینگ حضور داشتند. بازی آغاز شده و زیگلر در حال زدن موریسون است كه موریسون به بازی برگشت و چند پانچ به او زد. در ادامه موریسون موفق شد خودش را از هدلاك زیگلر آزاد كند و یك كلوسلاین به او بزند. حالا موریسون برای پریدن روی زیگلر آماده شد كه میشل مك كول دخالت كرد و اجازه نداد. حالا از آن طرف تریش به لیلا حمله كرد و سپس میشل را هم زد كه ناگهان ایمیلی از جنرال منجر راء آمد. GM گفته است: بازی باید از اول شروع شود اما این بار به صورت هندیكپ مچ! تمام اعضای كنار رینگ در بازی حضور خواهند داشت و گوئررو هم باید بازی كند.

مسابقه چهارم: دالف زیگلر، لیكول و ویكی گوئررو در مقابل جان موریسون و تریش استراتوس
بازی بین زیگلر و موریسون آغاز شده است كه زیگلر با لیلا تگ كرد و از آن طرف تریش با خنده به بازی رفت. در كرنر، تریش روی لیلا كار می كند كه میشل یك ضربه به كمر تریش زد و با لیلا تگ كرد. میشل حملاتی به تریش كرد و حالا ویكی به بازی رفت و برای دایو اقدام كرد كه موفق نبود و تریش با موریسون تگ كرد. موریسون و زیگلر مجددا با هم درگیر شدند. حالا در كنار رینگ، لیلا به تریش حمله كرد. حالا موریسون برای استارشیپ رفت اما زیگلر بدل كرد و زیگ زاگ را به موریسون زد و با ویكی تگ كرد و ویكی كاور كرد و برنده بازی شد.
برنده مسابقه: دالف زیگلر، لیكول و ویكی گوئررو

مسابقه پنجم: رندی اورتن در مقابل ری میستریو
این بازی ریمچ بازی این دو در رسلمنیا 2002 بود. بازی با لگدهای میستریو آغاز شد ولی اورتن مقاومت كرد و چین لاك را روی میستریو اجرا كرد. در ادامه یك آیریش ویپ از اورتن زده شد كه با سنتون میستریو پاسخ داده شد! حالا میستریو برای زدن دایو رفت كه اورتن آن را تبدیل به پاور اسلم كرد. حالا میستریو برای زدن 619 رفت كه اورتن اجازه نداد و یك DDT به ری زد. حالا سی ام پانك در صفحه نمایش استادیوم ظاهر شد و گفت: من هم اتوبوس رندی را دوست دارم و نمی توانم منتظر باشم تا همسر اورتن را ملاقات كنم! حالا اورتن به سرعت خودش را به آن مكان رساند و وقتی رسید پانك را ندید! حالا پانك از پشت یك ضربه با آچاز به پای اورتن وارد كرد. پانك گفت: دیگر نباید به نكسوس پانت كیك بزند و این اتفاق در رسلمنیا نخواهد افتاد. در ادامه یك ضربه به سر اورتن وارد كرد و یك بوسه برای زن اورتن در اتوبوس فرستاد و صحنه را ترك كرد. در پایان همسر اورتن از اتوبوس خارج شد و تقاضای كمك برای رندی كرد.
برنده مسابقه: بدون برنده

پروموی دمیز:
در مین اونت شوء، الكس رایلی در رینگ حضور دارد و می گوید من دو هفته پیش اخراج شده بودم ولی حالا دوباره برگشتم و مشاور اول دمیز هستم. در ادامه موزیك دمیز زده شد و او وارد رینگ شد. دمیز صحبت هایی را انجام داد و گفت: مردم، كیلومترها سفر می كنند تا امثال مایكل جوردن را ببینند ولی هم اكنون می توانند من را ببینند من بزرگترین قهرمان تاریخ WWE هستم و از همه بزرگتر هستم. در ادامه دمیز از نباختن و اقتدار خود صحبت كرد و در پایان جمله همیشگی خود (آوسوم) را گفت و صحبت های او به پایان رسید كه ناگهان جان سینا در صفحه نمایش استادیوم ظاهر شد و دمیز را مسخره كرد. سینا گفت: بی خودی به خودت فشار نیار! همه می دانند تو آسیب پذیر هستی! در ادامه چند نفر در اتاق سینا دیده شدند كه در حال جمع كردن وسایل و پرده ها هستند! سینا در لاكر روم استادیوم است ... ! سینا گفت: بله، من گفتم در خانه هستم و 9 سال است كه WWE خانه من است و خطاب به دمیز گفت: همین الان به رینگ خواهم آمد تا حساب خود را با تو صاف كنم! حالا دمیز و رایلی لباس های خود را در آوردند و آماده درگیری با سینا شدند. موزیك سینا زده شد و او در هنگام ورود به رینگ، راك را مسخره كرد و گفت: ماهواره ای در كار نیستم و من همین جا هستم. حالا سینا وارد رینگ شد و به دمیز و رایلی حمله كرد. هیچ كدام از دو طرف كم نیاوردند و سینا بالاخره موفق شد رایلی را بزند اما دمیز از رینگ فرار كرد. حالا سینا STF را روی رایلی اجرا كرد و باعث آمدن دمیز به رینگ شد اما بلافاصله دمیز، تغییر نظر میداد و میرفت. این كار چندین بار تكرار شد تا این كه داوران سینا را از رایلی جدا كردند و شوء این هفته با موزیك سینا به پایان رسید.