جریکو : من در رسلمنیا نخواهم بود !

- جریکو : من در رسلمنیا نخواهم بود !

طبق گزارش یکی از سایتهای خبری کریس جریکو در شوی آینده ی برنامه ی Dancing With The Stars که به DWTS معروف است حضور خواهد داشت.این برنامه در ایالات متحده روی شبکه ی ABC پخش می شود و در کانادا روی شبکه ی CTV پخش می شود.

اما جریکو با توجه به تبلیغاتی که برای کتابش میکند روی برنامه ی رادیویی Open Mike دوشنبه ی این هفته شرکت کرد.این برنامه در اورلاندو فلوریدا برگزار میشد.در این برنامه جریکو اعلام کرد که یکی از افراد حاضر در قسمت آینده ی شوی DWTS است.

جریکو گفت : مردم از من سوال میکنن ، هی سوال میکنن که من به عنوان خواننده ی گروه Velvet Revolver فعالیت میکنم.من چیزی در این مورد اعلام نکردم.کار برای هر دو گروه عالی خواهد بود ولی این چیزی نیست که من اعلام کنم.جریکو گفت که با گروه Fozzy کار را ادامه می دهد.

من تو سه هفته ی گذشته بخاطر این خبر ترسیدم.قاعدتا ما میخوایم تابستون امسال یه سری کارهایی رو بکنیم و من فقط یه اشاره ای میکنم . . . یه زوج موفق که که شویی رو خواهند داشت و ما امیدواریم که این شوء رو بزودی تایید کنیم.

جریکو در بخشی اعلام کرد که این حقیقت نداره که من تو شوی DWTS نیستم.این خبر هنوز اعلام نشده و دوشنبه ی آینده روز 28 فبریه 2011 لیست کامل افرادی که تو این شوء حضور دارند اعلام میشه.

جریکو همچنین در مورد بازگشت به WWE و پیوستن به تریپل اچ ، آندرتیکر و دِ راک و بودن در رسلمنیا 27 گفت : برای هواداران جریکو متاسفم ! این درست نخواهد شد.!

کریس گفت : بله این درسته که بودن در این جمع عالیه.تو این مقطع زمانی که بچه هایی از جمله تریپل اچ ، آندرتیکر و دِ راک برگشتن و همه میگن منم برگردم.باید بگم که بودن در این جمع برای من خوب نیست.میون بی قراری همه ی این افرادی که برگشتن من گم میشم ( ناپدید میشم ) و همه فریاد خوشحالی برای رسلمنیا 27 میکشیم